Szkolenia i warsztaty prowadzone przez pracowników i współpracowników MIK są efektem zarówno naszych doświadczeń w dziedzinie realizowania projektów kulturalnych, jak i działań edukacyjnych i konsultacyjnych na terenie Małopolski i całego kraju. Na zamówienie zainteresowanych grup realizujemy szkolenia z zakresu m.in. zarządzania, rozwoju oferty i kreowania wizerunku oraz przygotowujemy badania, raporty i rekomendacje. Prowadzimy także konsultacje i organizujemy tematyczne cykle szkoleń, do których prowadzimy bieżący nabór. Swoją ofertę kierujemy do pracowników instytucji kultury, nauczycieli, pracowników jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, animatorów, społeczników i regionalistów.

W tym roku wszystkie szkolenia w programie „Kultura w rozwoju” odbywają się w ramach projektu „Kolaborator”.

Dla szerokiego grona odbiorców planujemy dwa szkolenia, które odbędą się w drugiej połowie roku:

  • „Mamy gazetę” – dla instytucji kultury, które są wydawcami lokalnych gazet
  • „ Mamy kino” – dla instytucji kultury, które mają w swoich strukturach kina

Osoby zainteresowane przeprowadzeniem szkoleń i warsztatów na terenie swoich instytucji zapraszamy do kontaktu miodynska@mik.krakow.pl.

Jeśli interesuje Cię przegląd szkoleń archiwalnych, użyj filtrów po prawej stronie

oferta konsultacji
i szkoleń

brak szkoleń

MAŁOPOLSKI INSTYTUT KULTURY, ul. 28 lipca 1943 17c, 30-233 Kraków, tel.: +48 12 422 18 84, 631 30 70, 631 31 75, NIP: 675 000 44 88 | Projekt i wykonanie | Polityka prywatności